Buďme vděční!

Všichni určitě víte, že nejmocnějším zákonem vesmíru je zákon přitažlivosti. Ovládá veškerou energii, protože k ní přitahuje vždy energii podobnou.

Einstein dokázal, že všechno ve vesmíru je energie. Každá energie vibruje na určitých frekvencích. My jsme také energie a také každý z nás vibruje na určité frekvenci.

Vaše myšlenky, pocity a přesvědčení určují vibrace a frekvenci vaší energie.

Vděčnost je jedna z nejsilnějších emocí, kterou si můžete do života vnést samé dobro a splnění všeho, po čem toužíte. Pokud se soustředíte na vděčnost a vděk se projevuje ve vašich myšlenkách, slovech i pocitech, proměňujete svou energetickou frekvenci na nejsilnější a nejvyšší ze všech.

Vděčnost přitahuje podobnou energii. Když cítíte vděk, přitahujete k sobě podobné energie a proto zažíváte stále více toho, za co můžete být vděční. Stáváte se magnetem, který k sobě láká energii lidí, okolností a událostí, které vám přinášejí do života jen samé dobro.

Pokud necítíte dostatek vděku za to, co už máte, další dobro se vám vyhne. Proč? Protože myšlenky a pocity, které vysíláte, když necítíte vděčnost, přitahují život zaplněný ještě více tím, za co vděčni být ani nemůžete.

Sleduji to každý den na svých pacientech. Nemocniční prostředí je velice specifické prostředí, ve kterém se s velkým vděkem nesetkáte. Lidé, kteří se v něm ocitají většinou trpí a všechny věci a lidi, které k nim přicházejí, považují za samozřejmost. A co více, tuto samozřejmost ještě kritizují.

Jak moc by Vás bavilo pracovat s člověkem, kterému se neustále něco nelíbí? Jídlo je špatné, sestřičky se o něj pořádně nestarají, fyzioterapeuti s ním jenom cvičí, ale nenamasírují ho. Pořád ho něco bolí a doktoři s tím nic nedělají…

Řeknu vám to rovnou. Vůbec by vás to nebavilo a naopak by vás to vyčerpávalo a snažili by jste se mu co nejvíce vyhnout. Tyto negativní emoce, nám nikdy nemůžou přinést co chceme. My sami si jimi příchod dobra blokujeme. Všechno negativní, co zažíváme, je docela prostě způsobeno skutečností, že jsme se odvrátili od toho dobrého, co v životě máme.

A teď si představte, že budete pracovat s člověkem, který se na vás vždycky usměje a poděkuje. Pochválí jídlo, které mu někdo připraví a zdarma přinese. Poděkuje Vám za čas, který s ním trávíte a za rady, které mu dáváte a které mu pomáhají. Budete chtít dát něco tomu člověku navíc? Ano, budete. Protože víte, že to ocení. A takhle funguje i vesmír.

Pokud někomu dáte dárek a on se na vás zakření a hodí ho bez zájmu do kouta, budete mít chuť mu ještě někdy něco dát?

A teď si představte, že někomu dáte dárek a on vám začne děkovat a uvidíte, že má opravdu radost jenom proto, že jste na něj mysleli. Budete mít chuť mu příště zase něco dát?

Zákon přitažlivosti je tedy prostý. Pokud myšlenky a pocity soustředíte na vděčnost, obracíte se tváří k dobru, které se vám vytrvale nabízí.

Ale jestliže si stěžujete, někoho nebo něco obviňujete, kritizujete, na někoho se zlobíte nebo zažíváte jakékoliv jiné negativní emoce, obracíte se ke všemu dobrému zády.

Mám pro Vás dnes tedy výzvu! Celý týden si před spaním piště alespoň tři věci za které jste ten den vděční. Pokud zaměříte své myšlenky na vděčnost před spaním, programujete si svůj další den v této frekvenci. V nejsilnější vibrační frekvenci, která přitáhne do vašeho života jen to dobré.

A za co jsem dnes vděčná já?

  •  za svého kocoura, který mě učí zenovému klidu
  • za své pacienty, kteří mě každý den inspirují
  • a za Vás, za každého člověka, co dočetl až sem 🙂

DĚKUJI!

 

Dostala jsem nástroj, který pomáhá odstraňovat blokující programy v hlavě, které nám brání žít spokojený a naplněný život. Tím nástojem je FENkineziologie a já s pokorou přijala roli průvodce. Roli kinezioložky Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře